NIDEK Auto Ref/Keratometer ARK-1s/1a/1

  • Presné meranie refrakcie.
  • Jednoduché meranie VA a testovanie pri oslnení.
  • Jednoduché posúdenie opacít pomocou retroiluminačného módu.
  • Užívateľsky príjemné meranie akomodácie.
  • Rýchla a presná keratometria.
Základný popis

Nidek ARK-1s/1a/1: Presnosť, pohodlie a komfort pre pacienta v jednom!

Spoznajte budúcnosť starostlivosti o oči s prístrojom NIDEK ARK-1s/1a/1. Pozdvihnite svoju prax vďaka presným meraniam, lepšiemu zážitku pre pacientov a širokému spektru diagnostických nástrojov na dosah ruky. Dôverujte záväzku spoločnosti NIDEK v oblasti najmodernejších technológií a bezkonkurenčnej presnosti a investujte do prístroja ARK-1s/1a/1, aby ste posunuli svoje služby v oblasti očnej starostlivosti na vyššiu úroveň. Nenechajte si ujsť toto pozoruhodné zariadenie, ktoré v sebe spája presnosť, pohodlie a komfort pacienta. Vylepšite svoju prax ešte dnes pomocou prístroja Nidek ARK-1s/1a/1 Auto Ref/Keratometer
NIDEK-auto-keratometer-AR-1s/1a/1

Presné meranie refrakcie

Metóda zobrazovania veľkej zornice
Metóda zobrazovania veľkej zornice umožňuje merať refrakciu širšej oblasti až do priemeru 6 mm a dokáže indikovať rozdiel medzi refrakciou širokej oblasti a refrakciou centrálnej oblasti s priemerom až 3,5 mm.

SLD a vysoko citlivý CCD
Systém, ktorý kombinuje super luminiscenčnú diódu (SLD) a vysoko citlivý CCD, výrazne zlepšuje možnosti merania aj pri hustej katarakte očí.

Optimálne zahmlievanie na minimalizáciu akomodácie
Zahmlievanie umožňuje pacientovi jasne vidieť cieľ a minimalizuje rušenie akomodácie aj pri vysokom astigmatizme.

Jednoduché meranie VA a testovanie pri oslnení

ARK-1s poskytuje meranie zrakovej ostrosti (VA). Táto jedinečná funkcia umožňuje rýchlu kontrolu pacientovej refrakčnej chyby porovnaním subjektívneho merania s objektívnym meraním. Dokonca aj korigovaná zraková ostrosť do blízka je merateľná jednoducho.

Užívateľsky príjemné meranie akomodácie

Objektívne meranie akomodácie sa vykonáva tak, že sa pacient zameria na cieľ, ktorý sa pohybuje z diaľky do blízka. Inteligentný algoritmus zisťuje reakciu pacienta a skracuje čas merania v prípadoch s pomalou alebo slabou akomodačnou reakciou. Meranie akomodácie pomáha posúdiť pseudomyopiu, únavu očí a akomodačnú paralýzu (k dispozícii pre ARK-1s/1a).
Návrat hore
Žiadosť o cenovú ponuku

Žiadosť o cenovú ponuku