O nás

OCULUS & Co: 30 rokov špičkových oftalmologických prístrojov na slovenskom trhu

Firma OCULUS & Co, spol. s r.o. pôsobí na slovenskom trhu od roku 1993. Od začiatku svojho vzniku sa špecializujeme na predaj a distribúciu oftlamologických prístrojov a príslušenstva. V našom bohatom portfóliu ponúkame predovšetkým produkty celosvetových výrobcov ako sú OCULUS a NIDEK.

Z Wetzlaru do sveta: Očná starostlivosť s nemeckým puncom kvality

Materská spoločnosť OCULUS bola založená v roku 1895. OCULUS je dôveryhodným partnerom pre odborníkov v oblasti očnej starostlivosti na celom svete. S najvyššou pozornosťou venovanou detailom sa prístroje navrhujú a vyrábajú v centrále spoločnosti OCULUS, ktorá sa nachádza v nemeckom Wetzlari.

S výrobkami spoločnosti OCULUS, ako sú Pentacam®️, Keratograph®️ 5M a Easyfield®️ C, sme vytvorili zlatý štandard v oblasti oftalmologických diagnostických prístrojov. Naši zákazníci a ich spokojnosť sú našou zodpovednosťou.

OCULUS nastavuje zlatý štandard v oftalmologickej diagnostike

Pionier v oftalmológii oslavuje polstoročie revolučných technológií

Spoločnosť NIDEK, založená v roku 1971 v Gamagori v Japonsku, je všeobecne uznávaná ako jeden zo súčasných inovatívnych a najväčších výrobcov očných produktov a rozmanitých diagnostických a chirurgických zariadení. NIDEK ponúka komplexné riešenia so svojou širokou škálou produktov.

Návrat hore

Žiadosť o cenovú ponuku