Servisné služby

Náš servisný tím poskytuje komplexné a spoľahlivé služby týkajúce sa servisných kontrol, opráv oftalmologických zariadení, technickej podpory, inštalácií prístrojov a školení obsluhujúceho personálu. 

Špecializujeme sa na zariadenia celosvetových výrobcov NIDEK CO., LTD. a OCULUS Optikgeräte GmbH.

Profesionálny a certifikovanný servis

Ponúkame celý rad služieb vrátane podpory pri riešení problémov, aktualizácií softvéru a pomoci pri kalibrácii s cieľom zachovať presnosť a účinnosť predaných výrobkov. Venujeme sa poskytovaniu výnimočných služieb, čím zabezpečujeme, aby sa lekári mohli spoľahnúť na naše produkty a poskytovať presné a optimálne riešenia v oblasti starostlivosti o oči.

Našou prioritou je neustále zlepšovanie, aby sme zabezpečili optimálny výkon vašich zariadení. Naši servisní technici sa pravidelne zúčastňujú technických školení, ktoré sú organizované priamo výrobcami zariadení. Prostredníctvom komplexné vzdelávania získavajú nové odborné znalosti a informácie, ktoré sú nevyhnutné na údržbu, opravu a inštaláciu zariadení.

Náš tím neustále zdokonaľuje svoje schopnosti

Servisná podpora k Vašim službám

Ak máte záujem o technické konzultácie týkajúce sa týchto zariadení, bezpečnostno-technické kontroly alebo nahlásenie poruchy zariadenia, neváhajte nás kontaktovať telefonicky, e-mailom alebo prostredníctvom nášho kontaktného formulára.

Návrat hore

Žiadosť o cenovú ponuku