NIDEK Ručný Autorefrakto-Keratometer Handyref-K

  • Metóda merania a režim merania.
  • Dokonalosť vďaka pokročilým funkciám.
  • Ručné meranie bez obmedzení.
  • Zdokonalené rozhranie.
  • Jednoduchšie používanie vďaka voliteľnému príslušenstvu.
Základný popis

HandyRef-K: Cenný pomocník ktorý je vždy po ruke

Zažite pohodlie presných meraní na dosah ruky, kedykoľvek a kdekoľvek s prístrojom HandyRef-K od spoločnosti NIDEK. Kompaktný dizajn, ktorý sa ovláda jednou rukou, zaručuje výnimočnú presnosť. Ľahký a zároveň dobre vyvážený HandyRef-K sa stane vaším spoľahlivým spoločníkom. Jeho inteligentne navrhnuté rozloženie tlačidiel umožňuje bezproblémové ovládanie jednou rukou. 3,5-palcový farebný LCD displej, o 40 % väčší ako jeho predchodca, poskytuje prehľadné rozhranie a zvyšuje jednoduchosť používania.
NIDEK-Autorefrakto-keratometer-Handyref-K

Režim merania

Režim automatického snímania
Keď sa zarovnanie/zaostrenie stane optimálnym, HandyRef-K získa údaje o meraní automaticky. Ak sú súčasťou nestabilné údaje, automaticky sa spustí dodatočné meranie.

Režim merania katarakty
Ak nie je možné získať vhodné údaje štandardným meraním, automaticky prejde do režimu merania katarakty, aby sa údaje získavali ľahšie.

Režim rýchleho merania
Režim rýchleho merania poskytuje rýchlejšie a jednoduchšie meranie pre pacientov, ktorí majú problémy s vyrovnaním. Uvoľnením rozsahu merania možno aj tak plynule merať deti alebo pacientov, ktorých pohyb očí nie je stabilný.

Režim ďalšieho merania
Ak sú údaje z merania získané automatickým snímaním nie sú spoľahlivé, automaticky sa vykoná dodatočné meranie vykoná režim dodatočného merania (AM).

Metóda merania

Metóda zobrazovania zornicovej zóny
HandyRef-K analyzuje zónu zrenice so širokou plochou (max. priemer 4 mm). Meraním svetla prechádzajúceho zónou zreničky v širokej oblasti je teraz možné získať presnejšie údaje o meraní bližšie k subjektívnej refrakcii. Možno merať aj malé zreničky (priemer min. 2 mm).

Super luminiscenčná dióda (SLD) a vysoko citlivý CCD
Svetelný zdroj Super luminiscenčná dióda (SLD) poskytuje ostrejší a lepšie definovaný obraz kruhu v porovnaní s bežnou LED diódou. Vysoko citlivá CCD kamera detekuje obraz aj v prípade, že je odraz na funde slabý.

Technológia SynchroScan
HandyRef-K si osvojil vynikajúcu metódu merania; „SynchroScan Technology“. Meranie sa začne, keď sa začne zarovnávanie, a uzamkne údaje, keď sa zarovnanie stane optimálnou hodnotou merania. Poskytuje stabilnejšiu hodnotu merania efektívnejšie a účinnejšie.
NIDEK-Autorefrakto-keratometer-Handyref-K
NIDEK-Autorefrakto-keratometer-Handyref-K

Excelentné pokročilé funkcie

3,5-palcový farebný LCD je o 40 % väčší ako pri predchádzajúcom modeli. Okrem toho sa prístroj intuitívne prepína do režimu polohy na chrbte pri náklone 60º alebo viac, pričom automaticky kompenzuje os valca o 90º pre merania vykonávané z boku pacienta. Neskúseným pacientom, ako sú deti, môže pomôcť funkcia melódie, ktorá môže zmierniť pacientovu úzkosť a upútať jeho pozornosť.
Návrat hore
Žiadosť o cenovú ponuku

Žiadosť o cenovú ponuku