NIDEK Bezkontaktný Tonometer NT-1/1e

  • Plne automatické meranie.
  • Jemné hlasové sprevádzanie (k dispozícii v 9 jazykoch).
  • Flexibilný a priestorovo úsporný dizajn.
  • Rôzne možnosti na splnenie vašich potrieb.
Základný popis

NIDEK NT-1/1e: Plne automatické merania.

Séria NT-1 zahŕňa inovatívny rad zariadení, ktoré poskytujú spoľahlivú bezkontaktnú tonometriu. Prístroje NT-1 a NT-1e vykonávajú plne automatické meranie a obsahujú snímač kontaktu vzduchovej dýzy na zaistenie bezpečnosti pacienta. Naklápanie/otáčanie monitora a ovládanie pomocou tabletu umožňuje väčšiu flexibilitu v rôznych situáciách, ktoré vyhovujú pacientovi a klinickým potrebám. Inovatívny dizajn série NT-1 poskytuje bezkonkurenčné použiteľnosť a zároveň zabezpečuje pohodlie pacienta a zachováva efektívnosti kliniky.
NIDEK-tonometer-NT-1/1e

Bezproblémová detekcia očí a automatizované spustenie merania

Stačí položiť bradu na opierku brady a kamera na detekciu očí NIDEK autonómne identifikuje polohu očí a spustí meranie bez potreby stlačenia tlačidla. Jemné hlasové výzvy (ponúkané v 9 jazykoch) zjednodušujú proces merania. Výstražná správa upozorní používateľov, ak počas merania dôjde ku kontaktu medzi očným viečkom/oblasťou rohovky a vzduchovou tryskou. V záujme bezpečnosti pacienta sa meracia jednotka automaticky stiahne z oka pacienta a ukončí proces merania.

Spoľahlivá tonometria

Pri ďalších meraniach vykonáva funkcia APC merania s použitím najmenšieho tlaku vzduchu určeného na základe údajov z predchádzajúcich meraní. Šetrný dizajn trysky minimalizuje pocit fyzického tlaku pacienta. V prípade NT-1 sa korigovaný IOP zobrazí po zadaní centrálnej hrúbky rohovky pacienta.
NIDEK-tonometer-NT-1/1e
NIDEK-tono/pachymeter-NT-1p

Rôzne možnosti prispôsobené vašim potrebám

Keďže obrazovku možno voľne nakláňať a otáčať, zariadenie možno umiestniť kdekoľvek vo vyšetrovacej miestnosti. Možná je inštalácia k stene alebo do rohu. K dispozícii sú modely s joystickom alebo bez neho. Štvorsmerové tlačidlo novo navrhnutého joysticku umožňuje plynulý pohyb meracej jednotky dopredu, dozadu, doprava alebo doľava. Ergonomicky navrhnutý ovládač prispôsobený dlani ponúka jedinečný zážitok z ovládania. Ak sa ako ovládač používa tablet, zrkadlenie obrazovky umožňuje diaľkové ovládanie ktoréhokoľvek zariadenia radu NT-1 s rovnakou presnosťou a komfortom.
Návrat hore
Žiadosť o cenovú ponuku

Žiadosť o cenovú ponuku