NIDEK Digitálny Fokometer LM-7P/7

  • Senzor Hartmann so 108 meracími bodmi.
  • Automatická detekcia typu skiel.
  • Jednoduché a intuitívne meranie multifokálov.
  • Meranie UV priepustnosti.
  • Vertikálny 5,7-palcový farebný dotykový LCD displej.
Základný popis

LM-7P/7: Automatizované meranie všetkých typov šošoviek a hodnotenie priepustnosti UV žiarenia.

Automatický fokometer NIDEK LM-7/7P na meranie všetkých typov okuliarových šošoviek (monofokálnych, bifokálnych a multifokálnych) je vybavený režimom na automatickú detekciu typov šošoviek (monofokálne alebo multifokálne), v prípade multifokálnych šošoviek sa stredy oblastí videnia do diaľky a do blízka detekujú automaticky. Obsluhu ďalej uľahčuje farebný LCD displej a ľahko použiteľné označovacie hroty. Umožňuje tiež meranie priepustnosti UV žiarenia šošoviek. Model LM-7P má zabudovanú tlačiareň.
NIDEK-fokometer-LM-7P/7

Senzor Hartmann so 108 meracími bodmi

LM-7P/7 využíva simultánne meranie 108 dátových bodov. Tento pokročilý princíp merania umožňuje rýchlejšie a jednoduchšie získavanie údajov s vyššou presnosťou a spoľahlivosťou. Nasadením šošovky na nástavec sa aktivuje funkcia automatickej detekcie šošovky, ktorá automaticky určí jej typ a prepne na správny režim merania.

Funkcia režimu mierky

Zreničkovú vzdialenosť, ako napríklad LPD/RPD a PD, možno ľahko zmerať nastavením označených okuliarov na stupnicu zobrazenú na obrazovke. Farbu obrazovky možno zmeniť na čiernu alebo bielu v závislosti od farby značenia pre lepšiu viditeľnosť.
NIDEK-fokometer-LM-7P/7
NIDEK-fokometer-LM-7P/7

Dotykový displej a konektivita série LM-7

Priepustnosť UV žiarenia sa zobrazuje ako intuitívne zobrazenie od 0 do 100 % centrálnej vlnovej dĺžky 365 nm (UV-A) v krokoch po 1 alebo 5 %. Použitím dotykovej obrazovky sa dosahuje ideálne rozloženie zobrazenia, vynikajúce ovládanie a viditeľnosť. Jedinečný vertikálny dizajn pôsobí sofistikovaným dojmom a poskytuje väčšiu funkčnosť. Séria LM-7 má štandardne jeden port RS-232C a dva porty USB. K dispozícii sú aj voliteľné pripojenia LAN/WLAN, ktoré výrazne rozširujú možnosti dátovej komunikácie.
Návrat hore
Žiadosť o cenovú ponuku

Žiadosť o cenovú ponuku