NIDEK Foropter RT-3100

  • Hladký, rýchly a tichý výber korekčných šošoviek.
  • Intuitívny farebný dotykový displej LCD.
  • Jasné biele LED osvetlenie.
  • Vysokokvalitná tabuľka na čítanie do blízka.
Základný popis

RT-3100: Zvýšenie presnosti a pohodlia pri refrakcii.

RT-3100 vám umožňuje bezproblémové a presné vykonávanie refrakcií kombináciou ergonomicky navrhnutej foropterovej hlavy a ovládacieho panela orientovaného na obsluhu. Jednoduché metódy prenosu údajov umožňujú mimoriadne plynulý proces vyšetrenia. RT-3100 so svojím základným vyšetrovacím funkciami zabezpečí spokojnosť vás aj vašich pacientov.
NIDEK-foropter-RT-3100

Plynulý, rýchly a tichý výber šošoviek

Ovládací box umožňuje plynulejšie, rýchlejšie a presnejšie vyberanie sférických, cylindrických a prizmatických šošoviek v porovnaní s manuálnym foropterom. Stlačením tlačidla možno rýchlo zmeniť vnútorné šošovky, takže pacient skutočne vidí a môže porovnať svoje videnie s novou korekciou buď bez pomoci, alebo so svojimi aktuálnymi okuliarmi.

Intuitívny farebný dotykový displej LCD

5,7-palcový farebný dotykový LCD displej zobrazuje všetky údaje s s vysokou viditeľnosťou. Jednoduché, zrozumiteľné a pohodlné používateľské rozhrania zabezpečujú efektívnu prevádzku. LED lampa pre VA graf a blízky bod môže ľahko zapnúť/vypnúť dotykom na obrazovke.
NIDEK-foropter-RT-3100
NIDEK-foropter-RT-3100

Jasné biele LED osvetlenie

Jasná a energeticky úsporná biela LED dióda osvetľuje tabuľku na blízko pri testovaní zraku na blízko. Ovládacia jednotka RT-3100 obsahuje zabudovanú vysokorýchlostnú tlačiareň. Automaticky vytlačí namerané výsledky a údaje sú jednoducho usporiadané tak, aby ich obsluha mohla ľahko vysvetliť pacientom. Výmena papiera je bezproblémová a trvá len niekoľko sekúnd.
Návrat hore
Žiadosť o cenovú ponuku

Žiadosť o cenovú ponuku