NIDEK Foropter RT-6100

  • Prelomový foropter na presné a efektívne vyšetrenia.
  • Zjednodušená hlava foroptera.
  • Voliteľné používateľské rozhranie.
  • Binokulárna otvorená refrakcia.
  • Funkcia úpravy programu.
  • Zjednodušený prenos údajov.
Základný popis

RT-6100: Zvýšenie presnosti a efektívnosti vyšetrení očí.

RT-6100 predstavuje prelomový foropter od spoločnosti NIDEK navrhnutý na presné a efektívne vyšetrenia. Zjednodušená refrakčná hlava ponúka voliteľné používateľské rozhranie pre lepšiu použiteľnosť. Okrem toho zariadenie ponúka zjednodušený prenos údajov, čím zvyšuje efektivitu pracovného postupu. Vyznačuje sa prepracovaným ergonomickým dizajnom, ktorý uprednostňuje pohodlie a efektivitu. Plynulá, tichá a rýchla výmena šošoviek prístroja, zabezpečuje spoľahlivé a pohodlné merania bez toho, aby počas vyšetrení rozptyľovali pozornosť.
NIDEK-foropter-RT-6100

Voliteľné používateľské rozhranie

Používateľsky prívetivá ovládacia konzola
Na 10,4-palcovom farebnom dotykovom LCD displeji sa zobrazuje veľké množstvo informácií vrátane obrázkov do blízka, refrakčných diagramov, očného diagramu a vizuálnych obrazov videných očami s patológiou. Displej sa dá otočiť na stranu pacienta, keď sa používa pri kontrole zraku na blízko alebo pri vzdelávaní pacientov.

CB pre Windows
CB for Windows je voliteľný ovládací softvér pre inteligentný refraktor RT-6100 a stolový refrakčný systém TS-610, ktorý umožňuje ovládanie pomocou počítača/tabletu so systémom Windows. Tento softvér poskytuje komplexné vyšetrovacie možnosti existujúcej ovládacej konzoly prostredníctvom počítača so systémom Windows.

Binokulárna otvorená refrakcia

S RT-6100 je k dispozícii sedem rôznych programov. Program otvorenej binokulárnej refrakcie s použitím zahmlievania vykonáva merania s prirodzenejším videním pacienta vrátane testu krížových cylindrov.
NIDEK-foropter-RT-6100
NIDEK-foropter-RT-6100

Optimalizácia efektivity praxe

Program vyšetrenia možno ľahko vybrať alebo prispôsobiť pomocou zrozumiteľného zobrazenia na obrazovke a flexibilnej funkcie úprav, aby vyhovoval potrebám každého operátora. Produkty NIDEK spolupracujú na zvýšení produktivity a komunikácie vo vašej praxi. Bezproblémový prenos údajov zvyšuje efektivitu vyšetrenia pri zachovaní vysokej kvality výkonu.
Návrat hore
Žiadosť o cenovú ponuku

Žiadosť o cenovú ponuku