OCULAR INSTRUMENTS Diagnostické šošovky

  • Priestor pre celkovo 10 skúšobných šošoviek s priemerom 28 mm.
  • Rozsah PD od 40 do 72 mm.
  • Nastaviteľný sklon a dĺžka spánkovej časti.
  • Plynulé nastavenie osi a stupnica CVD.
  • Ďalšie farebné ovládacie prvky.
Základný popis

Diagnostické šošovky Ocular Instruments: Znak presnosti a spoľahlivosti vo oftalmologickej praxi.

Diagnostické šošovky Ocular Instruments sú stelesnením presnosti a spoľahlivosti v oftalmologickej diagnostike. Tieto šošovky, starostlivo vyrobené podľa prísnych noriem, sú neoceniteľným nástrojom. Vďaka pokročilej optike ponúkajú vynikajúcu kvalitu obrazu a lepšiu vizualizáciu očných štruktúr, čo umožňuje podrobné vyšetrenie a diagnostiku. Diagnostické šošovky Ocular Instruments poskytujú konzistentný výkon a spoľahlivé výsledky bez ohľadu na to, či sa používajú na hodnotenie sietnice, posúdenie predného segmentu alebo pri výbere kontaktných šošoviek.
Diagnostická šošovka 90D

Diagnostická šošovka 90D

Šošovka MaxField® Standard 90D pre bezkontaktné vyšetrenie fundu. K dispozícii s veľkými aj malými držiacimi krúžkami v rôznych farbách vrátane červenej, modrej, zelenej, zlatej, fialovej alebo tradičnej čiernej. Teraz vybavený novou antireflexnou vrstvou Laserlight® HD, ktorá zaručuje bezkonkurenčnú kvalitu a jasnosť obrazu.

Goldmannova trojzrkadlová vyšetrovacia šošovka

Objavte univerzálnu diagnostickú šošovku Ocular Three Mirror – 18 mm, nadčasovú šošovku v štýle „Goldmann“ s tromi uhlovými zrkadlami s uhlom 59°, 67° a 73°, ideálnu na vyšetrenie periférneho fundu a uhla prednej komory. Táto univerzálna šošovka s centrálnou zornou plochou, ktorá ponúka 36° pohľad na zadný pól, sa dodáva v rôznych výškach a priemeroch, aby vyhovovala individuálnym preferenciám. Vychutnajte si zvýšenú jasnosť vďaka novej voliteľnej vysokoúčinnej antireflexnej vrstve.
Goldmannova trojzrkadlová vyšetrovacia šošovka

Diagnostická šošovka 78D

Šošovka Ocular Osher MaxField® 78D, predtým známa ako šošvka Osher Panfundus, ktorá je známa svojím vynikajúcim výkonom pri vyšetrení fundu štrbinovou lampou. Táto šošovka, vyrobená zo skla s vysokým indexom lomu, ponúka širšie zorné pole v porovnaní s tradičnými šošovkami 78, čím zabezpečuje výnimočné rozlíšenie a jasnosť. Jeho inovatívny dizajn minimalizuje odrazy, čo z neho robí ideálnu voľbu na použitie s chirurgickými mikroskopmi. Ešte viac zlepšite viditeľnosť pomocou našej najnovšej možnosti antireflexnej povrchovej úpravy Laserlight® HD.
Návrat hore
Žiadosť o cenovú ponuku

Žiadosť o cenovú ponuku