OCULUS Skúšobné Obruby UB 5

  • Priestor pre celkovo 10 skúšobných šošoviek s priemerom 28 mm.
  • Rozsah PD od 40 do 72 mm.
  • Nastaviteľný sklon a dĺžka spánkovej časti.
  • Plynulé nastavenie osi a stupnica CVD.
  • Ďalšie farebné ovládacie prvky.
Základný popis

Univerzálny skúšobný rám od spoločnosti OCULUS pre deti.

Malý skúšobný rám UB 5, špeciálne vyrobený pre deti. Vďaka nízkej hmotnosti, veľkým kontaktným plochám a výslednému optimálnemu rozloženiu hmotnosti je skvelý aj pre pacientov s malými hlavami. PD je nastaviteľná v rozsahu od 40 do 72 mm. Do rámu UB 5 sa zmestí celkovo 10 meracích skiel s vonkajším priemerom 28 mm.
OCULUS-skúsobne- obruby-UB5

Zvýšenie komfortu a praktickosti

Univerzálny skúšobný rám UB 5 ponúka kombináciu ergonomického dizajnu a používateľsky prívetivých funkcií prispôsobených pre väčšie pohodlie a praktickosť počas očných vyšetrení. Vďaka jednoduchému nasadzovaniu skúšobných šošoviek a nastaviteľnému nosovému mostíku vybavenému blokovacím mechanizmom zabezpečuje bezproblémové ovládanie a presné nastavenie.

Dizajn Soft Control spolu s funkciami vhodnými pre deti

Mäkký dizajn ovládacích prvkov UB 5 zvýraznený farebnými prvkami, ktoré zaujmú deti, podporuje akceptáciu a jednoduché používanie. Model UB 5 navyše uprednostňuje pohodlie vďaka ľahkej konštrukcii, optimálnemu rozloženiu hmotnosti a priestranným opierkam, ktoré minimalizujú tlak. Okrem toho UB 5 ponúka všestranné možnosti vrátane nasadzovacích lineárnych polarizačných filtrov a prispôsobenia pre rôzne nosové opierky, čím vyhovuje rôznym klinickým potrebám a preferenciám.
OCULUS-skúsobne- obruby-UB5
Návrat hore
Žiadosť o cenovú ponuku

Žiadosť o cenovú ponuku