OCULUS Skúšobné Obruby UB 4

  • Priestor pre celkovo 10 skúšobných šošoviek s priemerom 38 mm.
  • Rozsah PD od 46 do 80 mm.
  • Nastaviteľný sklon a dĺžka spánkovej časti.
  • Plynulé nastavenie osi.
  • Stupnica CVD.
Základný popis

OCULUS UB 4: Precíznosť, praktickosť a profesionálne remeselné spracovanie.

Univerzálny skúšobný rám OCULUS UB 4 je základným nástrojom v repertoári refrakčných profesionálov. Je príkladom rovnováhy medzi precíznosťou a praktickosťou a predstavuje remeselnú zručnosť nevyhnutnú pre subjektívne určovanie šošoviek. Rám UB 4 je navrhnutý tak, aby v sebe spájal ergonomický dizajn a pohodlnú funkčnosť. Tento skúšobný rám bol vyrobený s dôkladným dôrazom na detail a s použitím vysokokvalitných materiálov. Jeho konštrukcia, zdokonaľovaná v priebehu času so zdokonalenými odbornými znalosťami, zaručuje spoľahlivý výkon v rôznych klinických podmienkach.
OCULUS-skúsobne- obruby-UB4

Zvýšené pohodlie a funkčnosť

Univerzálny skúšobný rám je vybavený ergonomickými konštrukčnými prvkami. Vkladanie skúšobných šošoviek je zjednodušené, doplnené o samočinné nastavenie nosového mostíka a užívateľsky prívetivé ovládacie prvky navrhnuté s mäkkým ergonomickým rozhraním. Okrem toho je pri jeho konštrukcii uprednostnené pohodlie s ovládacími prvkami umiestnenými v optimálnej vzdialenosti od tváre pacienta, čo znižuje tlak vďaka priestranným opierkam a vyváženému rozloženiu hmotnosti.

Zvýšená všestrannosť a kompatibilita

Univerzálny skúšobný rám sa môže pochváliť výnimočnou kompatibilitou, pretože akceptuje skúšobné šošovky, ktoré spĺňajú normy DIN aj BSI. Pre väčšiu všestrannosť je k dispozícii voliteľný násuvný polarizačný filter s dvoma nastaveniami (na blízko a na diaľku) ako doplnková funkcia. Jeho dizajn, ktorý je uznávaný ako nadčasový a vizuálne príťažlivý víťaz ocenenia iF-Award, významne prispieva k vyššej miere akceptácie zo strany pacientov.
OCULUS-skúsobne- obruby-UB4
Návrat hore
Žiadosť o cenovú ponuku

Žiadosť o cenovú ponuku