NIDEK LCD Optotyp SC-1600

  • Voliteľná  vzdialenosť.
  • Test kontrastnej citlivosti
  • Ovládanie pomocou diaľkového ovládača.
Základný popis

Zvyšovanie klinickej efektívnosti: SC-1600 prináša revolúciu v presnosti vyšetrení.

Optotyp SC-1600 spoločnosti NIDEK poskytuje širokú škálu funkcií, ktoré zabezpečujú dokonalejšie a efektívnejšie vyšetrenia. Systém zjednodušuje proces, umožňuje používateľom konfigurovať tri testovacie programy prostredníctvom diaľkového ovládania, čo umožňuje personalizovanú optimalizáciu. Vďaka 17-palcovému LCD displeju s vysokým rozlíšením optotyp živo zobrazuje obrazy v rozsahu od VA 0,04 do 2,0, čo zaručuje presné a jasné vizuálne hodnotenie. Okrem toho sa optotyp SC-1600 bez problémov zosúlaďuje s inteligentným refraktorom NIDEK, čo umožňuje bezproblémovú integráciu. Voliteľný stojan na podlahu a stojan na stôl navyše rozširujú prispôsobivosť grafu a ponúkajú zvýšenú všestrannosť v rôznych klinických prostrediach.
NIDEK-LCD-optotyp-SC-1600

Refrakčná vzdialenosť podľa vášho výberu

Voliteľný rozsah refrakcie siaha od 2,5 do 6 metrov a umožňuje nastavenie v intervaloch po 1 centimetri alebo 1 palci, čo vyhovuje rôznym veľkostiam vyšetrovacích miestností. Zodpovedajúce úpravy veľkosti obrazu, buď zmenšenie alebo zväčšenie, udržiavajú konzistentný zorný uhol na základe zvolenej refrakčnej vzdialenosti. Prispôsobiteľnosť refrakčnej vzdialenosti sa môže zvýšiť použitím zrkadla, čím sa zabezpečí jednoduché používanie a presnosť v rôznych nastaveniach.

Ovládanie pomocou diaľkového ovládania

Séria SC-1600 umožňuje voliteľné ovládanie prostredníctvom diaľkového ovládača. Jeho ergonomický dizajn zabezpečuje bezproblémovú manipuláciu a priestranná obrazovka LCD pojme rozsiahle zobrazenie informácií. Prehľadné usporiadanie tlačidiel ponúka intuitívnu použiteľnosť.
NIDEK-LCD-optotyp-SC-1600
NIDEK-LCD-optotyp-SC-1600

Všestranné funkcie

Ak sa prístroj SC-1600 aktívne nepoužíva na hodnotenie očí, umožňuje zobrazenie uložených snímok z pamäťovej karty SD. Okrem toho ponúka možnosť prezentovať reklamy alebo informačný obsah prostredníctvom funkcie prezentácie. Obsahuje širokú škálu 3D obrázkov na všestranné zobrazovacie účely. Model SC-1600 je špeciálne navrhnutý na skúmanie zrakovej ostrosti v noci pri slabom osvetlení a je vybavený funkciou „Test nočného videnia“. Tento systém, ktorý podporuje pacientov po operácii katarakty alebo refrakčnej operácii, meria kontrastnú citlivosť v troch úrovniach pod normálnym prahom.
Návrat hore
Žiadosť o cenovú ponuku

Žiadosť o cenovú ponuku