NIDEK Optický Biometer AL-Scan M

  • Komplexný manažment myopie.
  • Jednoduchý, rýchly, presný.
  • Vizualizujte priebeh a výsledky liečby.
  • Jednoduchá integrácia údajov so softvérom MV-1 Myopia Viewer.
Základný popis

Revolučný manažment krátkozrakosti: Optický biometer AL-Scan M.

Optický biometer AL-Scan M mení pravidlá hry pri riadení krátkozrakosti vo vašej praxi. Vďaka bezproblémovej integrácii sa stáva okamžitým riešením pre manažment krátkozrakosti, ktoré ponúka jednoduchosť, rýchlosť a presnosť. Jeho schopnosť vizualizovať priebeh a výsledky liečby slúži ako kritický nástroj pri riešení rastúceho problému krátkozrakosti. Jeho inovatívne funkcie 3D Auto Tracking a Auto Shot zabezpečujú bezproblémové ovládanie a rýchle merania podobne ako pri automatickom refraktometri. Toto zariadenie umožňuje sledovať a porovnávať merania s rastovými krivkami v priebehu času.
Nidek-Al-Scan-M

Rastúci výskyt krátkozrakosti

Zvyšujúci sa výskyt krátkozrakosti najmä u malých detí sa stáva významným celosvetovým zdravotným problémom. Klinická a vedecká literatúra ukázala, že axiálna dĺžka je vynikajúcim parametrom na predpovedanie a monitorovanie progresie krátkozrakosti. Preto sa optické biometre považujú za nevyhnutné na liečbu krátkozrakosti.

AL-Scan M: Zjednodušenie manažmentu krátkozrakosti vo vašej praxi

Keďže väčšina zariadení už má automatický refraktometer, AL-Scan M poskytuje ďalšie nevyhnutné komponenty pre manažment myopie. 3D Auto Tracking a Auto Shot umožňujú jednoduché ovládanie a rýchle meranie ako automatický refraktometer. Presnosť merania axiálnej dĺžky je rovnaká ako pri prístroji NIDEK AL-Scan, ktorý sa používa v kataraktových ordináciách po celom svete.
Nidek-Al-Scan-M
Nidek-Al-Scan-M

Bezproblémová integrácia údajov: AL-Scan M & MV-1 Myopia Viewer Software

Merania v priebehu času možno sledovať a porovnávať s rastovou krivkou. Softvér MV-1 Myopia Viewer navyše prezentuje históriu liečby a správanie pacienta v praktickom prehľade. História je dôležitá pre klinické rozhodovanie a intuitívne zobrazenia sú užitočné pre vzdelávanie pacientov a rodičov. Integrácia údajov medzi prístrojmi AL-Scan M a MV-1 je jednoduchá: Po meraní môže operátor integrovať výsledok s existujúcim zoznamom pacientov do MV-1. Ak je pripojený autorefraktor NIDEK, MV-1 môže bez problémov prijímať údaje o refrakcii. Prípadne možno refrakčné údaje zadať ručne.
Návrat hore
Žiadosť o cenovú ponuku

Žiadosť o cenovú ponuku