OCULUS Perimeter Easyfield®

  • Kompaktné a všestranné zariadenie.
  • Ideálny na rôzne vyšetrenia zorného poľa.
  • Používateľsky prívetivé ovládanie prostredníctvom externého počítača.
  • Pohodlné vyšetrenia s priesvitnými okluzormi, bez potreby náplastí na oči.
  • Pokročilá diagnostika vďaka softvéru na hodnotenie rizík glaukómu a analýzu progresie.
Základný popis

OCULUS Easyfield®: Kompaktný, spoľahlivý perimeter na rozšírenú diagnostiku.

OCULUS Perimeter Easyfield® je najmenší plnohodnotný perimeter na trhu. Slúži na skríningové vyšetrenie zorného poľa a ako prahový perimeter pre opakované kontrolné vyšetrenia akýchkoľvek abnormálnych nálezov. Ideálny na všetky bežné vyšetrenia centrálneho zorného poľa do 30°. Easyfield® C má nastaviteľnú dvojitú opierku brady a očné ochranné prvky pre maximálne pohodlie pacienta.
OCULUS-Perimeter-Easyfield®

Ergonomický dizajn

Jednou z najvýraznejších vlastností zariadenia Easyfield® sú jeho malé priestorové nároky. Samostatná konštrukcia a svetelne chránený priezor umožňujú vykonávať vyšetrenia pri bežnom osvetlení miestnosti. Vďaka svojej robustnosti a nízkej hmotnosti je perimeter Easyfield® ideálny na prenosné použitie. Absencia pohyblivých častí zariadenia zaručuje dlhú životnosť výrobku

Jednoduchá obsluha

OCULUS Perimeter Easyfield® možno ovládať prostredníctvom externého počítača (notebook alebo PC). V počítači je k dispozícii známe používateľské rozhranie programov OCULUS a môžete si vychutnať úplnú slobodu sieťového prepojenia údajov o vyšetrení. Použitie priesvitných okluzorov Easyfield® vám umožňuje vykonávať vyšetrenia bez očných náplastí, čím ušetríte cenný čas pri príprave na vyšetrenie.
OCULUS-Perimeter-Easyfield®
OCULUS-Perimeter-Easyfield®

Zvýšená spoľahlivosť diagnostiky

Ďalšie softvérové programy zvyšujú diagnostickú hodnotu vyšetrení zorného poľa vykonaných pomocou prístroja Easyfield®. Glaucoma Staging System (GSS 2) podľa Dr. Brusiniho a Glaucoma Staging Program (GSP) sú indikátormi rizika glaukómu. Na efektívnu analýzu progresie sa používa prahový bezšumový trend (TNT).
Návrat hore
Žiadosť o cenovú ponuku

Žiadosť o cenovú ponuku