OCULUS Perimeter Smartfield

  • Ultrakompaktný dizajn pre jednoduché používanie a prenášanie.
  • Flexibilné používanie bez ohľadu na svetelné podmienky.
  • Ovládanie prostredníctvom externého počítača.
  • Výškovo nastaviteľná dvojitá opierka brady pre pohodlie pacienta.
  • Pokročilé diagnostické nástroje zabezpečujú komplexnú presnosť hodnotenia.
Základný popis

OCULUS Smartfield: Presné monitorovanie zmien spôsobených glaukómom.

Kompaktný prístroj OCULUS Smartfield monitoruje zorné pole. Vďaka cielenej optimalizácií monitoruje funkčné poruchy spôsobené glaukómom. LCD displej s ultravysokou svietivosťou efektívne vykonáva automatizovanú perimetriu centrálneho zorného poľa a ďalších oblastí. Napriek svojim malým rozmerom ponúka perimeter Smartfield komplexné klinické riešenie pri testovaní zorného poľa.
Oculus-Perimeter-Smartfield

Ergonomický dizajn

OCULUS Smartfield sa vyznačuje naozaj malými rozmermi, ktoré sú ešte menšie ako rozmery zariadenia Easyfield®. Jeho uzavretá konštrukcia a hľadáčik chránený pred svetlom umožňujú vyšetrenia v miestnostiach s bežnými svetelnými podmienkami. Vďaka nízkej hmotnosti a praktickej rukoväti na prenášanie je perimeter Smartfield vhodný na prenosné použitie. Výškovo nastaviteľná dvojitá opierka brady a meracia hlava umožňujú lepšie polohovanie pacienta a vyšší komfort. Absencia pohyblivých častí zaručuje dlhú životnosť výrobku.

Jednoduchá obsluha

Perimeter Smartfield je navrhnutý na ovládanie prostredníctvom externého počítača (notebook alebo PC) pripojeného k bežnej kancelárskej dátovej sieti. Tým je zabezpečená sieťová dostupnosť údajov o vyšetreniach. Vďaka priesvitným bočným okluzorom nie je potrebné počas vyšetrenia používať očnú pásku, čím sa šetrí cenný čas pri príprave na vyšetrenie.
Oculus-Perimeter-Smartfield
Oculus-Perimeter-Smartfield

Zvýšená spoľahlivosť diagnostiky

Výkonné testovacie stratégie, ako napríklad SPARK a ďalšie hodnotiace nástroje, prispievajú k diagnostickej užitočnosti perimetra Smartfield. Vylepšený systém glaukómového štádia (GSS 2) Dr. Brusiniho a program glaukómového štádia (GSP) ponúkajú rozšírenú podporu pri analýze zorného poľa. Vzťahy medzi štruktúrou a funkciou predpovedá nový hodnotiaci modul PATH. Modul Threshold Noiseless Trend (TNT) vykonáva efektívnu analýzu progresie. Kvalitu vyšetrenia zabezpečuje patentovaný algoritmus kontroly fixácie, videokamera s vysokým rozlíšením na monitorovanie očí a rôzne built-in záchytné postupy.
Návrat hore
Žiadosť o cenovú ponuku

Žiadosť o cenovú ponuku