OCULUS Kamera ImageCam® 3

  • Vysoké rozlíšenie a presnosť.
  • Detailné obrázky predného a zadného segmentu oka pre presnú diagnostiku.
  • Jednoduché ovládanie s intuitívnym používateľským rozhraním.
  • Optimalizované vizuálne záznamy očných štruktúr pre lepšiu diagnostiku a liečbu.
Základný popis

Jeden z najmenších dostupných dokumentačných systémov pre akúkoľvek štrbinovú lampu.

Kamera ImageCam® 3 od spoločnosti OCULUS je vysoko výkonná a presná. Napomáha k získavaniu kvalitných obrázkov predného a zadného segmentu oka. Pokročilá technológia poskytuje detailné a jasné snímky pre diagnostiku a monitorovanie očí. Jednoduché používateľské rozhranie a intuitívny softvér umožňujú ľahké a pohodlné ovládanie, spracovanie a zdieľanie získaných snímok. S touto kamerou môžu oftalmológovia a optometristi získať vynikajúce vizuálne záznamy a optimalizovať svoje diagnostické a liečebné postupy.
Kamera-OCULUS-ImageCam3

Kľúčové vlastnosti

Kompaktné a ľahké prevedenie
Rozdeľovač lúča a kamerová jednotka sú mimoriadne malé a ľahké, vďaka čomu je bežná diagnostika pomocou štrbinovej lampy bezproblémová.

Funkcia otočnej prizmy
Spojovacia prizma v rozdeľovači lúčov ImageCam® 3 sa dá pomocou pákového mechanizmu plynule otáčať do dráhy lúča štrbinovej lampy a z nej.

Všestranná prispôsobivosť
Systém OCULUS ImageCam® 3 ponúka široké možnosti prispôsobenia, vďaka čomu je kompatibilný s väčšinou štrbinových lámp dostupných na trhu.
Vysoko citlivá kamera USB 3.0
Táto mimoriadne svetlocitlivá kamera USB 3.0, ktorá pracuje v náročných podmienkach, poskytuje snímky s nízkym šumom a zachováva si výnimočnú kvalitu.

Užívateľsky prívetivý softvér
Intuitívne softvérové rozhranie zjednodušuje proces, zaznamenané snímky prezentuje v príťažlivom rámčeku, čím zabezpečuje jednoduché používanie.

Snímanie obrazu z videa
S kamerou ImageCam® 3 môžete celé vyšetrenie štrbinovou lampou zachytiť ako video, čo vám umožní vybrať najlepšie snímky na archiváciu. Dajte zbohom rozmazaným snímkam a dôsledne udržiavajte vysokú kvalitu dokumentáciu.
Kamera-OCULUS-ImageCam3
Návrat hore
Žiadosť o cenovú ponuku

Žiadosť o cenovú ponuku