OCULUS Štrbinová Lampa SL-IC4

  • Jasný a detailný pohľad počas vyšetrenia.
  • Integrácia širokej škály filtrov.
  • Bezproblémové ovládanie.
  • Jasné a homogénne LED osvetlenie.
  • Pokročilá optika a zväčšenie.
  • Kompaktný a ergonomický dizajn.
Základný popis

Zvýšená jasnosť vyšetrenia s OCULUS SL-IC4: presná optika a integrované filtre.

Ostrá optika v kombinácii s jasným, homogénnym štrbinovým osvetlením vám zaručí jasný pohľad s OCULUS SL-IC4. Využite širokú škálu filtrov (modrý, bezčervený, neutrálnej hustoty, difúzny) integrovaných v novej štrbinovej lampe OCULUS na zlepšenie kvality výsledkov vyšetrenia. Jej bezproblémové ovládanie vám umožní plne sa sústrediť na vyšetrenie.
OCULUS-strbinova-lampa-SL-IC4

Optimálny rozsah zväčšenia, presná optika a vylepšené osvetlenie

Špičková optika ponúka zväčšenie od 6x do 40x. Stereomikroskop obsahuje konvergentný binokulárny tubus a plynulý päťstupňový prepínač zväčšenia (6x, 10x, 16x, 25x, 40x). Mikroskop je vybavený aj ľahko prístupným žltým filtrom. Vybrané moduly LED poskytujú účinné, rovnomerné a cenovo výhodné osvetlenie, čím zabezpečujú optimálne podmienky osvetlenia a dlhodobý výkon.

Verzia "Digital Ready" so zobrazovacími funkciami a všestranným príslušenstvom

SL-IC4 je model štrbinovej lampy, ktorý sa ponúka vo variante „digital ready“. Tento model je vybavený digitálnym portom určeným na integráciu so systémom OCULUS ImageCam® 2 na zobrazovanie dokumentácie. Vychutnajte si pohodlie pri snímaní obrázkov a videí pomocou joysticku namiesto nožného spínača. K dispozícii je celý rad voliteľného príslušenstva. Okrem toho sú k dispozícii diagnostické kontaktné šošovky na kontrolu uhla prednej komory a zadného segmentu oka.
OCULUS-strbinova-lampa-SL-IC4
OCULUS-strbinova-lampa-SL-IC4-SL-IC5

Stolík s vybavením

V prípadoch, keď štrbinová lampa OCULUS nie je určená na pripevnenie k existujúcej vyšetrovacej jednotke, je možné ju pripevniť na kompaktný stolík s integrovanou opierkou brady a hlavy. Prípadne sa môže dodať s väčším prístrojovým stolíkom a počítačom HP.
Návrat hore
Žiadosť o cenovú ponuku

Žiadosť o cenovú ponuku