OCULUS Štrbinová Lampa SL-IC5

  • Ostrá optika a rovnomerné osvetlenie štrbiny.
  • Širokou škála integrovaných filtrov.
  • Používateľsky prívetivé ovládanie.
  • Rozsah zväčšenia od 6x do 40x s plynulým prepínaním päťstupňového prepínača zväčšenia (6x, 10x, 16x, 25x, 40x).
  • LED osvetlenie.
  • Ergonomický, štíhly a vysoký dizajn.
Základný popis

OCULUS SL-IC5: Univerzálna štrbinová lampa s inovatívnymi funkciami.

Jasné videnie zabezpečuje ostrá optika a rovnomerné, jasné osvetlenie štrbinovej lampy OCULUS SL-IC5. Využívajte rad filtrov (modrý, bezčervený, s neutrálnou hustotou, difúzny) integrovaných do novej štrbinovej lampy OCULUS, ktoré zlepšujú výsledky vyšetrenia. Zjednodušené ovládanie vám umožní sústrediť sa výlučne na vyšetrenie.
OCULUS-strbinova-lampa-SL-IC5

Pokročilá optika s rozsahom zväčšenia od 6x do 40x

Stereomikroskop s konvergentným binokulárnym tubusom a plynulým päťstupňovým prepínaním zväčšenia od 6x do 40x (6x, 10x, 16x, 25x, 40x). V mikroskope je integrovaný aj žltý filter, ktorý možno v prípade potreby jednoducho nasadiť. Jasné, homogénne a ekonomicky efektívne. Tieto starostlivo vybrané moduly LED vám zaručujú tie najlepšie podmienky osvetlenia, ako aj trvanlivosť.

"Digital ready" - jednoduchý upgrade na fotografickú štrbinovú lampu!

Tento model štrbinovej lampy je k dispozícii vo verzii „digital ready“. SL-IC5 je vybavený digitálnym portom na pripojenie k systému obrazovej dokumentácie OCULUS ImageCam® 2. Snímky a videá možno pohodlne snímať pomocou joysticku namiesto nožného spínača. Voliteľné príslušenstvo zahŕňa rôzne aplanačné tonometre pre mnohé populárne štrbinové lampy väčšiny výrobcov. Okrem toho sú k dispozícii diagnostické kontaktné šošovky na vyšetrenie uhla prednej komory aj zadného segmentu oka.
OCULUS-strbinova-lampa-SL-IC4
OCULUS-strbinova-lampa-SL-IC4-SL-IC5

Stolík s vybavením

Ak sa štrbinová lampa OCULUS nemá namontovať na existujúcu vyšetrovaciu jednotku, je možné ju dodať namontovanú na malý vybavovací stolík s integrovanými opierkami brady a hlavy. Prípadne s veľkým prístrojovým stolíkom a počítačom HP.
Návrat hore
Žiadosť o cenovú ponuku

Žiadosť o cenovú ponuku