OCULUS Topograf Pentacam® AXL Wave

  • Kombinácia Scheimpflugovej tomografiu s kľúčovými meraniami.
  • Šetrí čas a priestor na komplexné predoperačné vyšetrenia pacienta.
  • Spoľahlivý nástroj pre kataraktových a refrakčných chirurgov.
  • Ponúka údaje na výber IOL, od sférických až po torické multifokály.
  • Špičkový hardvér zaručuje optimálnu liečbu a spokojnosť pacienta.
Základný popis

Pentacam® AXL Wave: Päť hviezdičiek za špičkovú kvalitu!

OCULUS Topograf Pentacam® AXL Wave predstavuje najmodernejší pokrok v technológii zobrazovania očí. Toto inovatívne zariadenie integruje topografiu, Scheimpflugovo zobrazovanie a meranie axiálnej dĺžky spolu s presnými údajmi o biometrii. Jeho snímky s vysokým rozlíšením a pokročilá analýza vlnoplochy ponúkajú podrobný pohľad na abnormality rohovky vrátane nepravidelností rohovky, mapy elevácie a pachymetrie. Vďaka svojim špičkovým možnostiam a presnosti uľahčuje Pentacam® AXL Wave presnú diagnostiku a plánovanie liečby širokého spektra rohovkových a refrakčných stavov.
Oculus-Pentacam-AXL-Wave

Prvé spojenie 5 parametrov

Nová generácia je tu! Nový Pentacam® AXL Wave je prvý prístroj, ktorý kombinuje Scheimpflugovu tomografiu s axiálnou dĺžkou, celkovou vlnoplochou, refrakciou a retroilumináciou. Vďaka špičkovému hardvéru a softvéru pre optimálnu liečbu a spokojných pacientov nový Pentacam® AXL Wave nerobí žiadne kompromisy v kvalite!

Získajte úplný prehľad

Nový intuitívny displej Pentacam® AXL Wave prehľadne zobrazuje najdôležitejšie parametre hneď na prvý pohľad. Nový Pentacam® AXL Wave vo veľmi krátkom čase generuje intuitívne správy, ktoré vás podporia pri odhaľovaní mnohých ochorení ešte pred samotnou operáciou. Prispôsobený výber prémiových IOL pomáha poskytovať najlepšiu starostlivosť o pacienta. Kalkulačka IOL obsahuje neustále aktualizovanú databázu IOL až s 500 rôznymi IOL – ideálna na individuálny výpočet sily IOL!
Oculus-Pentacam-AXL-Wave
Oculus-Pentacam-AXL-Wave

Optimalizácia každodennej klinickej praxe a spokojnosť pacientov

Zabudovaná technológia Scheimpflug umožňuje automatický, bezkontaktný a na slznej vrstve nezávislý proces merania. Všetky jednotlivé snímky Scheimpflug sa zaznamenávajú pomocou jedného snímku. Proces merania je jednoduchý, nezávislý od používateľa, rýchly a priateľský k pacientovi. Zefektívnite svoju každodennú klinickú prax tým, že ušetríte miesto, čas a peniaze so zariadením „všetko v jednom“ od spoločnosti OCULUS!
Návrat hore
Žiadosť o cenovú ponuku

Žiadosť o cenovú ponuku