NIDEK Bezkontaktný Tono/Pachymeter NT-1p

  • Plne automatizované meranie.
  • Jemné hlasové sprevádzanie (k dispozícii v 9 jazykoch).
  • Spoľahlivá tonometria/pachymetria.
  • Prispôsobivá a kompaktná konštrukcia.
  • Rozmanitá škála možností na splnenie vašich požiadaviek.
Základný popis

NIDEK NT-1p: Inovatívny prístroj na spoľahlivú bezkontaktnú tonometriu a pachymetriu so zvýšenou flexibilitou a bezpečnosťou pre pacienta.

Séria NT-1 zahŕňa spoľahlivý  rad prístrojov, ktoré ponúkajú spoľahlivú bezkontaktnú tonometriu a pachymetriu. Model NT-1p vykonáva plne automatické merania a obsahujú snímač kontaktu vzduchovej trysky. Zvýšenú flexibilitu umožňuje funkcia naklápania/otáčania dispalya a ovládanie pomocou tabletu, čím sa vyhovie rôznym požiadavkám pacientov a klinických pracovníkov. Priekopnícky dizajn série NT-1 zabezpečuje pohodlie pacienta a optimalizuje efektivitu kliniky. Inovatívny model NT-1p  poskytuje spoľahlivú bezkontaktnú tonometriu a pachymetriu.
NIDEK-tono/pachymeter-NT-1p

Automatická detekcia očí

Jednoduchým položením brady na opierku brady kamera na detekciu očí NIDEK automaticky zistí polohu očí a meranie sa spustí bez stlačenia akéhokoľvek tlačidla. Jemné hlasové pokyny (dostupné v 9 jazykoch) uľahčujú plynulé meranie každej obsluhe. Prístroj je takisto možné prepnúť do režimu manuálneho merania pri modeloch s joystickom.

Spoľahlivá tono/pachymetria

Pri ďalších meraniach vykoná funkcia APC meranie s minimálnym tlakom vzduchu na základe údajov z predchádzajúcich meraní. Šetrný dizajn dýzy znižuje vnímanie fyzického tlaku pacientom. Hodnoty VOT sa automaticky vypočítajú kompenzáciou centrálnej hrúbky rohovky pacienta.
NIDEK-tonometer-NT-1/1e
NIDEK-tono/pachymeter-NT-1p

Flexibilný a priestorovo úsporný dizajn

Plynulý rozsah náklonu/otáčania obrazovky umožňuje umiestniť zariadenie kdekoľvek vo vyšetrovacej miestnosti (možná inštalácia k stene alebo do rohu). Flexibilné usporiadanie a priestorovo úsporný dizajn prispievajú k vyššej produktivite a efektívnosti. Modely sú k dispozícii s joystickom alebo bez neho. Ergonomicky navrhnutý joystick prispôsobený dlani ponúka jedinečný zážitok z ovládania. Jednoduché a intuitívne rozloženie tlačidiel poskytuje vynikajúce ovládanie jednou rukou.
Návrat hore
Žiadosť o cenovú ponuku

Žiadosť o cenovú ponuku