NIDEK Ultrazvuk US-4000

  • B-scan/Biometeria*/Pachymetria*
    (*voliteľné možnosti).
  • Kompaktná jednotka s váhou iba 8,5 kg.
  • USB a LAN na jednoduché ukladanie údajov.
  • Naklápací farebný dotykový LCD displej.
Základný popis

Revolučná ultrazvuková diagnostika: Všestranný kompaktný systém US-4000.

Ultrazvuk US-4000 od spoločnosti NIDEK predstavuje špičkový ultrazvukový systém, ktorý integruje funkcie B-scan, biometrie* a pachymetrie* (*voliteľné možnosti) do jediného kompaktného zariadenia. US-4000 svojou všestrannosťou spôsobí revolúciu vo vašej praxi. Toto inovatívne zariadenie sa môže pochváliť kompaktným dizajnom s hmotnosťou iba 8,5 kg. Čo zaručuje ľahkú manévrovateľnosť a prispôsobivosť v rámci rôznych klinických prostredí. Jeho dotykový displej a naklápací farebný LCD displej zlepšujú interakciu s používateľom a uľahčujú intuitívne ovládanie bez potreby samostatného počítača. Konsolidácia týchto základných funkcií do ľahkého a efektívneho zariadenia nanovo definuje možnosti ultrazvukovej diagnostiky v oftalmológii.
NIDEK-ultrazvuk-US-4000

B-scan

Výsledkom sú vysokokvalitné snímky, ktoré sú nevyhnutné na presnú analýzu. Kľúčom k dosiahnutiu kvalitných obrázkov je skenovanie 400 riadkov v rozsahu 60º, ktoré sa zobrazujú na obrazovke s rozlíšením 1 024 x 768 XGA. Vysoký kontrast rezonančných signálov a kvalitný LCD monitor poskytujú ideálne obrazy na čo najpresnejšiu diagnostiku.

Biometria a Pachytermia

Pomocou nasledujúcich algoritmov sa meria axiálna dĺžka a vypočítava výkon IOL vykonávajú dvakrát rýchlejšie ako konvenčný model. Presnosť merania pre hustú kataraktu a existujúcich zákalov sa dosahuje stlačením prepínača „Dense Cat“ a prepínača „Gate“ (voliteľná možnosť). Režim pachymetrie ponúka presné meranie hrúbky rohovky s chybou ±5 μm (voliteľná možnosť).
NIDEK-ultrazvuk-US-4000
NIDEK-ultrazvuk-US-4000

Interná tlačiareň

Obraz B-scan sa ľahko vytlačí pomocou interného a môže byť pripojený k termotlačiarni lekárskeho záznamu pacienta. Údaje sa ľahko ukladajú do pamäte USB alebo prostredníctvom siete LAN. Pomocou špeciálneho kábla rozhrania je možné vykonávať keratometriu namerané akýmkoľvek prístrojom NIDEK ARK sa automaticky importujú do US-4000/500, aby bolo možné ľahko používať IOL výpočet výkonu.
Návrat hore
Žiadosť o cenovú ponuku

Žiadosť o cenovú ponuku