OCULUS Keratograf® 5M

  • Multifunkčný topograf tvoriaci neoddeliteľnú súčasť očnej a optometrickej praxe.
  • Pokročilá diagnostiku a presné merania.
  • Analýza meibomských žliaz a posúdenie slzného filmu.
  • Všestranné možnosti osvetlenia pre detailné diagnostické snímky.
Základný popis

Zvýšte kvalitu vyšetrení a prehĺbte dôveru pacientov s prístrojom Keratograf 5M.

OCULUS Keratograf® 5M prináša revolúciu v topografii a skríningu suchého oka. Farebná kamera s vysokým rozlíšením a integrovaný menič zväčšenia otvárajú nové perspektívy analýzy slzného filmu. Jedinečné funkcie zahŕňajú vyšetrenie meibomských žliaz, neinvazívne keratografické meranie času rozrušenia slzného filmu, meranie slzného menisku a posúdenie lipidovej vrstvy.
Keratograf-5M-Oculus

Získajte si dôveru pacientov

S prístrojom OCULUS Keratograf® 5M môžete svojim pacientom ukázať snímky, ktoré ešte nikdy nevideli. Získajte si dôveru pacientov poskytovaním odborných konzultácií. Zlepšite vašu komunikáciu a zvýšte pochopenie zdravotného stavu pacientov pomocou ľahko zrozumiteľných a vizuálne zaujímavých zobrazení. Aktívnym začlenením prístroja do vašich konzultácií podporíte komunikáciu a vzdelávanie vašich pacientov.

Nový joystick s funkciou SNÍMANIA

Nový joystick pre OCULUS Keratograf® 5M umožňuje zachytávať snímky a videosekvencie priamo zo zariadenia. Nie je potrebné používať myš: vaša ruka pri snímaní snímok alebo videozáznamov jednoducho zostane na joysticku. Nový joystick komunikuje prostredníctvom bezdrôtovej technológie Bluetooth. Počas pokoja sa joystick prepne do režimu spánku, čím sa predlžuje životnosť batérie. Prechod na nový joystick je rýchly a jednoduchý.
Keratograf-5M-Oculus
Keratograf-5M-Oculus

Funkcie

Meranie s osvetlením Placido kruhov
Kruhové osvetlenie obsahuje tisíce meracích bodov, ktoré zachytia celú plochu rohovky. Na analýzu slzného filmu je k dispozícii aj infračervené kruhové osvetlenie, aby sa zabránilo reflexnej sekrécii v dôsledku oslnenia.

LED meranie
OCULUS Keratograf® 5M ponúka dokonalé osvetlenie pre každú funkciu:
– biele diódy pre meranie dynamiky slzného filmu,
– modré diódy pre fluoresceínové snímky
– infračervené diódy pre meibografiu.
Návrat hore
Žiadosť o cenovú ponuku

Žiadosť o cenovú ponuku